برگزاری کلاس و آزمون ارتقای داوری کشوری با بهره‌گیری از مدرسین بومی استان‌ برای اولین بار در استان خراسان رضوی رقم خورد.

برگزاری کلاس و آزمون ارتقای داوری کشوری با بهره‌گیری از مدرسین بومی استان‌ برای اولین بار در استان خراسان رضوی رقم خورد.
به گزارش روابط عمومی هیات کاراته استان خراسان رضوی یک دوره کلاس و آزمون داوری ویژه سبکهای کنترلی و آزاد همزمان به صورت مجزا برای بانوان و آقایان در دو بخش کومیته و کاتا با اخذ مجوز از فدراسیون کاراته جمهوری اسلامی ایران وبا رعایت پروتکلهای بهداشتی و تاییدیه از مراجع ذیصلاح بهداشتی ودرمانی به صورت مجازی و حضوری برگزار شد. شایان ذکر است که این رخداد مهم برای اولین بار با تلاش حجتیان رئیس هیات کاراته استان در شرایطی برگزار گردید که ویروس منحوس کرونا همه برنامه ها را تحت شعاع خود قرار داده وی افزود با رعایت همه دستورالعمل ها و نظارت مستمر تمامی برنامه های فنی و آموزشی را اجرا نمودیم. ایشان ادامه دادن فعالیت‌های آموزشی در هر شرایط با بهترین شکل ممکن که جزئی از تکالیف هیاتهای ورزشی است برابر مقررات‌ و اخذ مجوزهای لازم به نحو احسن برگزار گردید در همین راستا و در برگزاری کلاس داوری کشوری
با بهره‌گیری گیری از مدرسین بومی استان‌ صورت پذیرفت و شرکت کننده ها با جدید ترین قوانین روز داوری آشنا و در آزمون کتبی و عملی حضور یافتند. باز آموزی وارتقا کلاس‌های مربیگری به همین صورت و با کسب مجوز و با تدریس مدرسین بومی و استفاده از پتانسیل های داخلی استان‌ با هدف رشد و شکوفایی هر چه بهتر کاراته استان صورت‌ گرفت. این رویدادهای مهم که در تاریخ کاراته استان بی سابقه بوده را می توان درایت و پشتکار رئیس هیات که خود از قهرمانان نه چندان دور کشور و تیم ملی و همچنین تمامی عوامل اجرایی کاراته استان دانست‌ و این افتخارات بدست آمده را می توان نوید بخش‌ روزهای خوب در جهت پیشبرد اهداف مدیریتی هیات کاراته استان درجوار امام همام آقا علی ابن موسی الرضا علیه السلام با همکاری و همدلی تمامی اعضا خانواده بزرگ کاراته استان دانست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *