رزمایش همت جوانانه کمک مومنانه توسط خانواده بزرگ کاراته استان خراسان رضوی

رزمایش همت جوانانه کمک مومنانه توسط خانواده بزرگ کاراته استان خراسان رضوی برای سومین بار برگزار شد.

این مراسم با حضورحجتیان رئیس هیات کاراته خراسان رضوی و سلاطین رئیس اداره ورزش و جوانان مشهد و جمعی از مربیان و خیرین هیات کاراته در هیات استان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری هیات کاراته خراسان رضوی، هیات کاراته خراسان رضوی با همکاری سازمان‌های مردم نهاد، مربیان و خیرین هیات و بانیان امر خیر و کمک به اقشار کم برخوردار از ابتدای ماه مبارک رمضان برای برگزاری رزمایش همت جوانانه کمک مومنانه فعالیت‌های خود را آغاز کرده بود، صبح امروز در مراسمی بسته‌های معیشتی برای توزیع در بین اقشار کم برخوردار جامعه توسط چند تن از مربیان ارسال شد.

حجتیان اظهار کرد: با دستور مقام معظم رهبری مبنی بر کمک به افراد کم بضاعت و قشر ضعیف جامعه این حرکت انسان دوستانه را برگزار کردیم.

حجتیان ادامه داد: برگزاری این همایش نشان داد که خانواده کاراته استان در تمام صحنه‌ها اجتماعی و فرهنگی حضور پررنگ دارند و برای برگزاری این ۳ برنامه کمک های انسانی به صورت شبانه‌روزی فعالیت می‌کردند.

وی خاطرنشان کرد: هیات کاراته خراسان رضوی در این برنامه ۱۲۰ بسته معیشتی تامین و با همکاری مربیان و ورزشکاران این بسته‌ها را در بین افراد کم بضاعت پخش نمودند،وی به این موضوع اشاره کرد که تا کنون جمعا ۵۰۰ بسته کمک معیشتی توسط خانواده کاراته توزیع شده است.

ً

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *