پنجمین دوره کمک های مومنانه همت پهلوانانه هیات کاراته استان خراسان رضوی برگزارشد

پنجمین دوره کمک های مومنانه همت پهلوانانه به همت هیات کاراته استان خراسان رضوی برگزار شد.

(((گاهی خدا می خواهد با دست تو دست دیگر بندگانش را بگیرد
وقتی دستی را به یاری می گیری،
بدان که دست دیگرت در دست خداست)))

به گزارش ” روابط عمومی هیات کاراته استان خراسان رضوی ” مراسم رزمایش هماهنگ کمک مومنانه ، همت پهلوانانه خانواده کاراته بصورت یکپارچه در کل کشور برگزار گردید و بار دیگر سفید پوشان کاراته در امتحان دیگر سربلند شدند.
هیات کاراته استان خراسان رضوی هم به مانند دیگر استان ها مراسم خود را در سالن شهید محمدی برگزار نمود و بسته های حمایتی خود را جهت عرضه به افراد دارای شرایط خاص آماده نمودند.

در م راسم امروز که به همت تعدادی از روسای هیات های کاراته شهرستان ، مسئولین کمیته ها ، نماینده های سبک ها ، مربیان ، داوران ، ورزشکاران و خیرین برگزار گردید جبار قوچان نژاد معاون محترم ورزشی ، حاجی آبادی معاون محترم امور فرهنگی و جوانان اداره کل ورزش و جوانان ، سلاطین رئیس اداره ورزش و جوانان مشهد و هیات همراه در این مراسم عرفانی حضور داشتند.

در ابتدای مراسم محمد حجتیان رئیس هیات کاراته ضمن تبریک میلاد امام حسن عسکری و هفته بسیج و تقدیر و تشکر از جناب آقای طباطبایی ریاست محترم فدراسیون کاراته و کلیه عوامل اجرایی برگزار کننده این رزمایش کشوری و همچنین حمایت همه جانبه جناب آقای فتاحی مدیر کل محترم اداره ورزش و جوانان استان و تاکید ایشان جهت حضور حداکثری در این مراسم عنوان داشت : جامعه کاراته استان در زمینه کمک های مومنانه همکاری همه جانبه ای انجام دادند و همگی در این جشن دلی و قلبی پای کار بودند و مانند چهار مرحله قبلی کارنامه قابل قبولی از خود به جا گذاشتن و از تمام بانیان این امر تشکر و قدردانی نمود.
جبار قوچان نژاد معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان که همیشه همراه و همدل هیات کاراته در این برنامه های ارزشی می باشد افزود: از هیات کاراته استان ، خیرین ، مربیان و پیشکسوتان کاراته که همیشه پیشتاز در این گونه برنامه های خداپسندانه هستند تشکر مینمایم و اینگونه کارهای انسانی در این زمان حساس که همه مردم عزیز نیاز به کمک دارند را یکی از والاترین کارها در نزد خدا دانست و توصیه نمود امیدوارم این کارها همچنان ادامه دار باشد.
حاجی ابادی معاون فرهنگی وامور جوانان اداره کل هم در این مراسم ضمن تقدیر و تشکر از خانواده کاراته استان بابت برگزاری این مراسم پر شکوه یاد آور شد که هیات کاراته همراه با کار های آموزشی و زیر بنایی در حوزه قهرمانی ، در حوزه فرهنگی نیز فعالیت های بسیار ارزنده ای را در زمان شیوع ویروس کرونا اجرا نموده است و امروز هم شاهد یک حرکت جهادی بودیم که جا دارد مجددا از این بابت از همه عزیزان سفید پوش استان تشکر و قدردانی نمایم.
در پایان حجتیان از کلیه دست اندرکاران این مراسم و حاضرین که از ابتدای صبح جهت کمک حضور پیدا کرده بودند با یک بیت شعر قدردانی نمود.
خدایا چنان کن سرانجام کار
تو خشنود باشی و ما رستگار

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *