پیام استاد حجتیان به مناسبت روز قدس

ای قدس.
ای شهر خدا.
آزاد می خواهیم تو را.
ای معراج گاه مصطفی.
آزاد می خواهیم تو را.
ای قبله گاه اولین.
بهر رسول آخرین.
از سلطه بیگانگان.
آزاد می خواهیم تو را.
و سلام و درود بر قدس سرزمین دلدادگان وارسته،آیت روشن انبیا، روزت گرامیباد….
سلام بر تو ای کودک فلسطینی.
ممکن است که تو ما را نشناسی.

ای کودک فلسطینی، ما با تو ابراز همدردی می کنیم و تو را دوست می داریم.
تو نباید نا امید شوی.
چون همه مسلمانان جهان از شما حمایت می کنند و به همه دشمنان نشان می دهیم که از فلسطین دفاع می کنیم و نشان می دهیم که بیداریم.
نام‌گذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان با عنوان “روز قدس” نخستین قبله مسلمانان ازآن‌جهت حائز اهمیت است که نور امید در دل مستضعفان جهان روشن کرد و به فرصتی همیشگی برای توجه به سرنوشت فلسطین عزیز مبدل گردید تا جهانیان بدانند سرنوشت قدس و مسلمانان با یکدیگر پیوندی عمیق و ارتباطی جدانشدنی دارد…..
امسال، شهید سردار حاج قاسم سلیمانی که رکن و پایه اساسی و مهم در محور مقاومت بود در جمع ما نیست.
با این فرمانده بزرگ و سردار دلها که شهید قدس نام گرفته است بیعت می کنیم و انشالله تا نابودی کامل اسرائیل که از خواسته ها و آرزوهای ایشان بودتلاش خواهیم کرد….
اینجانب ضمن گرامیداشت این روز بزرگ، از عموم مردم شریف، ولایت مدار، مؤمن و روزه‌دار به ویژه خانواده بزرگ کاراته استان و کشور دعوت می‌کنم از کنار بارگاه ملکوتی امام رضا (ع) ضمن لبیک مجدد به ندای ملکوتی امام راحل عظیم‌الشأن و تجدید بیعت با مقام معظم رهبری، در کنار آحاد ملت شریف و شهید پرور حمایت خود را از مقاومت اسلامی فلسطین تا آزادی کامل قدس شریف از چنگال اشغالگران در گروهها و شبکه های مجازی اعلام نمایند و فردا در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان چون گذشته از سخنرانی و صحبت های راه گشا و گوهر بار مقام معظم رهبری بهره مند گردند..

 

محمد حجتیان
رئیس هیات کاراته استان خراسان رضوی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *